Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on: https://computerlab.ee.

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, kogume rämpsposti tuvastamise hõlbustamiseks kommentaaride vormis näidatud andmeid, samuti külastaja IP -aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi.

Gravatari teenusele võidakse edastada teie e -posti aadressilt loodud anonüümne string (mida nimetatakse ka räsiks), et näha, kas te seda kasutate. Gravatari teenuse privaatsuspoliitika on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt teie kommentaari kontekstis avalikkusele nähtav.

Meedia

Kui laadite veebisaidile pilte üles, peaksite vältima piltide üleslaadimist, mis sisaldavad manustatud asukohaandmeid (EXIF GPS). Veebisaidi külastajad saavad veebisaidi piltidelt alla laadida ja välja võtta mis tahes asukohaandmeid.

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari, võite lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsiste salvestamise. Need on teie mugavuse huvides, et te ei peaks teise kommentaari jätmisel oma andmeid uuesti täitma. Need küpsised kestavad ühe aasta.

Kui külastate meie sisselogimislehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see jäetakse brauseri sulgemisel kõrvale.

Kui logite sisse, seadistame ka mitu küpsist, et salvestada teie sisselogimisandmed ja ekraanikuva valikud. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised aasta. Kui valite “Mäleta mind”, püsib teie sisselogimine kaks nädalat. Kui logite oma kontolt välja, eemaldatakse sisselogimisküpsised.

Kui muudate või avaldate artiklit, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli postituse ID -d. See aegub 1 päeva pärast.

Manustatud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on teist veebisaiti külastanud.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlust selle manustatud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlust manustatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud.

Kellega me teie andmeid jagame

Kui taotlete parooli lähtestamist, lisatakse teie IP -aadress lähtestamise e -kirjale.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. Seda selleks, et saaksime kõik järelkommentaarid automaatselt ära tunda ja kinnitada, selle asemel et neid modereerimisjärjekorras hoida.

Kasutajate jaoks, kes registreeruvad meie veebisaidil (kui see on olemas), salvestame ka nende esitatud isikuandmed nende kasutajaprofiili. Kõik kasutajad saavad oma isiklikke andmeid igal ajal vaadata, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Veebisaidi administraatorid saavad seda teavet ka vaadata ja muuta.

Millised õigused teil on oma andmete üle

Kui teil on sellel saidil konto või olete kommentaare jätnud, saate taotleda eksporditud faili saamist isikuandmete kohta, mida me teie kohta hoiame, sealhulgas kõiki meile edastatud andmeid. Samuti võite taotleda, et me kustutaksime teie kohta hoitavaid isikuandmeid. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud haldus-, juriidilistel või turvalisuse eesmärkidel säilitama.

Kuhu me teie andmed saadame

Külastajate kommentaare võidakse kontrollida automaatse rämpsposti tuvastamise teenuse kaudu.